Jesteś tu:Zabiegi Twarzy » POWER C+ SKEYNDOR

POWER C+ SKEYNDOR

Zabieg przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności. Preparaty tej linii zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem UV, naprawiają uszkodzenia posłoneczne, niwelują zmęczenie skóry.
Terapia oparta na opatentowanej, trwałej postaci witaminy C-Nikkol VC-IP, wzbogaconej o ekstrakt z granatu i kwasy: elagowy z kory drzewa Genus oraz fitynowy z orzechów. Dzięki takiemu połączeniu witamina C dociera w niezmienionej postaci do żywych komórek naskórka. Wyciąg HG (hydroglikolowy) to antyoksydant bogaty w witaminy i taniny, ceniony w kosmetyce za funkcje przeciwzapalne i chroniące przed słońcem.
W skład linii zabiegowej POWER C+ wchodzą dwa koncentraty: z witaminy C 15% i z owocu granatu 6%; oraz maska z Aloe Vera o działaniu łagodzącym, orzeźwiającym i nawilżającym. Efektem zabiegu jest skóra pełna blasku.
Wskazania do zabiegu: wszystkie typy skóry z objawami zmęczenia (szarej, wysuszonej nadmierną ekspozycją na słońce), oraz z tendencją do tworzenia się przebarwień i plam.

Częstotliwość zabiegów: seria 4-6 zabiegów co 7-14 dni.

Linia kosmetyków POWER C+ to:

  • większa koncentracja witaminy C w czystej postaci, aż do 15 %,
  • nowa generacja witaminy C o maksymalnym wchłanianiu komórkowym, fibroblasty do 700% większe,
  • działanie witaminy C wzbogacone o wyciąg HG z Owocu Granatu - dodatkowy efekt zwiększony o 6%,
  • potrójna moc działania, dzięki połączeniu kwasów: askorbinowego, elagowego i fitowego.

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail