Jesteś tu:Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

W ofercie naszego warszawskiego Instytutu kosmetyki i medycyny estetycznej znajdziecie Państwo wiele zabiegów na ciało. Celem ich przeprowadzania jest eliminacja niedoskonałości, poprawa stanu skóry i kształtu sylwetki oraz wygładzenie ciała. Możemy Państwu zaproponować między innymi laserowe usuwanie owłosienia oraz endermologię i wiele innych zabiegów.

Depilacja laserowa jest metodą, pozwalającą na usunięcie widocznych włosów na stałe. Najczęściej całkowita redukcja niechcianego owłosienia następuje po wykonaniu ok. 5-6 zabiegów depilacji laserowej. Wykonujemy także depilację woskiem, która pozwala na usunięcia owłosienia na okres około 2-4 tygodni.

Dostępna w naszej ofercie endermologia jest natomiast zabiegiem, dzięki któremu możemy uzyskać efekt maksymalnego ujędrnienia ciała oraz zmniejszenia ilości rozstępów i redukcji cellulitu niezależnie od stopnia jego zaawansowania. Skóra nabiera blasku i ulega wygładzeniu. Endermologia polecana jest szczególnie osobom borykającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

 

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail