Jesteś tu:Medycyna estetyczna » Peelingi medyczne » INNO - PEEL® Whaitening

INNO - PEEL® Whaitening - zabieg złuszczająco-rozjaśniający

 

Innowacyjny zabieg INNO-PEEL Whitening posiada silne właściwości rozjaśniające skórę. Jego unikalny skład tworzy aż ponad osiem substancji rozjaśniających skórę. Skład INNO-PEEL Whitening stanowią pochodne witaminy A oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Po zastosowaniu peelingu następuje intensywna odbudowa naskórka oraz przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych. Zaletą INNO-PEEL Whitening jest działanie na różnych poziomach skóry. Na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej a tym samym pogrubienie skóry i naskórka. Na poziomie skóry właściwej działanie peelingu skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny. Głównym wskazaniem do zabiegu są przebarwienia (zaburzenie procesu melanogenezy), zalecany również w terapii anti-aging, skórze tłustej, łojotokowej czy bliznach potrądzikowych.

Skład: Kwas Retinowy + Morwa biała + Idbeone-Light + Kwas kojowy + Emblica + Arbutyna + Kwas salicylowy + Chromabright

 • Kwas retinowy - jest najskuteczniejszym retinoidem o działaniu przeciwstarzeniowym i usuwającym efekty fotostarzenia się skóry.
 • Morwa biała - działanie rozjaśniające.
 • Idebenone - Light - innowacyjny składnik rozjaśniający skórę.
 • Kwas kojowy - środek stosowany w produktach do usuwania przebarwień skóry. Jest zbliżony pod względem właściwości chemicznych do hydrochinonu.
 • Emblica - jest efektywnym antyoksydantem i jednym z najbardziej bogatych źródeł witaminy C w formie naturalnej.
 • Arbutyna - pochodna hydrochinonu, naturalny czynnik o działaniu depigmentacyjnym
 • Kwas Salicylowy - w przypadku terapii przebarwień zapewnia niezbędne działanie eksfoliacyjne.
 • Chromabright - badania prowadzone nad Chromabright potwierdziły jego wysoki stopień efektywności (w porównaniu z kwasem kojowym) przy zagwarantowaniu najwyższego profilu bezpieczeństwa tj. braku działania cytotoksycznego i drażniącego skórę, które często występują w przypadku stosowania surowców o działaniu rozjaśniającym. Dodatkowo Chromabright wyróżnia się spośród innych istniejących surowców rozjaśniających niespotykanym dotąd działaniem fotoprotekcyjnym, chroniąc komórki pozbawione melaniny przed agresywnym działaniem promieniowania UV.


Wskazania główne do zabiegu:
- Przebarwienia starcze
- Przebarwienia posłoneczne
- Zmarszczki
- Trądzik

W celu osiągnięcia najlepszych efektów zabiegu konieczna jest kontynuacja leczenia i zastosowanie podczas kuracji domowej kremu INNO-PEEL Whitening Post Treatment. Pacjent może nabyć preparat w gabinecie, w którym wykonywane są zabiegi INNO-PEEL. Bardzo istotne w przebiegu całej kuracji jest, aby pacjent w piątym dniu po zabiegu zastosował INNO-PEEL Whitening Post Treatment, który dodatkowo rozjaśnia przebarwienia i przyspiesza regenerację skóry. Krem należy stosować dwa razy dziennie przez okres dwóch tygodni nie dopuszczając do przesuszenia skóry. Zabieg może być stosowany raz na miesiąc i lekarz decyduje o powtórzeniu kuracji.

Główne zalety: INNO-PEEL Whitening nie jest zabiegiem inwazyjnym i nie powoduje wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

Koszt zabiegu: INNO-PEEL Whitening + krem INNO-PEEL Whitening Post Treatment Cream - 500,00 pln

 

Działanie peelingu powoduje:

 • Proces koagulacji białek
 • Intensywna odbudowa naskórka
 • Zwiększenie akumulacji białek strukturalnych skóry takich jak glikozaminolikany, fibronektyna, fibroblasty itp.
 • Przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych
 • Poprawa jakości włókien elastycznych
 • Zmniejszenie i wygładzenie warstwy rogowej, co zwiększa naskórkową penetrację pozostałych czynników i składników aktywnych.

Peeling działa na różnych poziomach skóry:

 • Na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej, a tym samym pogrubienie skóry i naskórka
 • Na poziomie skóry właściwej działanie peelingu skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny.

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail