Jesteś tu:Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

W ofercie naszego warszawskiego Instytutu kosmetyki i medycyny estetycznej znajdziecie Państwo wiele zabiegów na ciało. Celem ich przeprowadzania jest eliminacja niedoskonałości, poprawa stanu skóry i kształtu sylwetki oraz wygładzenie ciała. Możemy Państwu zaproponować między innymi laserowe usuwanie owłosienia oraz endermologię i wiele innych zabiegów.

Depilacja laserowa jest metodą, pozwalającą na usunięcie widocznych włosów na stałe. Najczęściej całkowita redukcja niechcianego owłosienia następuje po wykonaniu ok. 5-6 zabiegów depilacji laserowej. Wykonujemy także depilację woskiem, która pozwala na usunięcia owłosienia na okres około 2-4 tygodni.

Dostępna w naszej ofercie endermologia jest natomiast zabiegiem, dzięki któremu możemy uzyskać efekt maksymalnego ujędrnienia ciała oraz zmniejszenia ilości rozstępów i redukcji cellulitu niezależnie od stopnia jego zaawansowania. Skóra nabiera blasku i ulega wygładzeniu. Endermologia polecana jest szczególnie osobom borykającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej.


Depilacja laserowa

Pozwoli na stałe uporać się z nadmiernym owłosieniem. Depilacja laserowa IPL stosowana jest na skórę pach, nóg, twarzy, ramion, pleców, szyi, a także w delikatnych okolicach bikini. Najlepsze efekty uzyskuje się przy serii 5-6 zabiegów w cyklu 3-4 tygodni.


Depilacja woskiem

Może być stosowana na wszystkich częściach ciała nawet u osób ze skórą wrażliwą. Depilacja woskiem polega na oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry, nałożeniu preparatu oraz zerwaniu go wraz z owłosieniem. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się przez okres 2-4 tygodni.


Elektrostymulacja mięśni

Wpływa na regenerację zniszczonych komórek, ich wzmocnienie i ujędrnienie, a także spalanie tkanki tłuszczowej. Elektrostymulacja mięśni jest zabiegiem wykorzystującym prądy impulsowe małej częstotliwości i może być stosowana na udach, brzuchu, łydkach, ramionach i pośladkach.


Endermologia®

Stanowi nieinwazyjny sposób na walkę z nadprogramową tkanką tłuszczową, cellulitem, rozstępami, napięciem mięśniowym i nie tylko. Endermologia przywróci skórze jędrność, gładkość, skutecznie usunie toksyny, a także pozwoli na widoczne wymodelowanie sylwetki.


GUAM®

Wspomaga walkę z cellulitem, tkanką tłuszczową, rozstępami, a także odtruwa organizm z toksyn. Zabieg GUAM polega na nałożeniu na wybraną partię ciała unikalnego preparatu z alg, glinki i soli mineralnych, a następnie owinięciu ciała folią, co wzmacnia przenikanie minerałów w głąb skóry.


Body Wrapping

Polega na nałożeniu na skórę preparatu wyszczuplającego lub ujędrniającego, a następnie owinięciu ciała folią. Body wrapping jest zabiegiem pobudzającym krążenie krwi i limfy, co pozwala uzyskać jędrną, oczyszczoną i gładką skórę pozbawioną obrzęków czy cellulitu.


Multi Polar RF

Redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową dzięki wykorzystaniu działania fal radiowych. Multi Polar RF oddziałuje na powierzchowne tkanki, ale także wnika w głąb skóry, pobudzając układ krwionośny i limfatyczny. Dzięki temu nie tylko wyszczupla, ale też widocznie odmładza skórę.


 

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail