Jesteś tu:Zabiegi Twarzy » Ultradźwiękowy masaż twarzy

Ultradźwiękowy masaż twarzy

Skutecznym sposobem na nieinwazyjną poprawę kondycji i wyglądu cery jest masaż ultradźwiękowy. To bezpieczny i komfortowy zabieg kosmetyczny, o działaniu intensywnie regenerującym i odbudowującym. Można przeprowadzać go na każdym typie cery - wystarczy dopasować preparaty adekwatnie do indywidualnych potrzeb skóry.

Jak to działa?

Cera zostaje poddana działaniu specjalnego urządzenia emitującego ultradźwięki. Podczas przenikania przez skórę fal ultradźwiękowych w tkankach wytwarza się ciepło, które działa odprężająco na skórę oraz mięśnie, a sam masaż poprawia przepływ krwi i limfy, przyspiesza metabolizm oraz regenerację komórek. Podczas masażu aktywne substancje zawarte w preparatach kosmetycznych wnikają w głębokie warstwy skóry, czyli bezpośrednio do miejsca działania.

W zabiegu masażu ultradźwiękowego stosowane są preparaty, które uszczelniają naczynia krwionośne, przyspieszają leczenie trądziku pospolitego i różowatego, nawilżają, odżywiają i regenerują. To zabieg dedykowany skórze przesuszonej, łuszczącej się, wiotczejącej, poszarzałej i zmęczonej.


Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail