Jesteś tu:Zabiegi Twarzy » Zabieg na okolice oczu Power Patch

Power Patch - energetyzujący zabieg na okolice oczu

W Instytucie Estetycznym wykonujemy oryginalny zabieg Power Patch, na odmłodzenie okolic oczu i spłycenie tzw. kurzych łapek. Zabieg przywraca jędrność skórze wokół oczu i rozjaśnia przebarwienia, dzięki czemu spojrzenie nabiera zdecydowanie bardziej promiennego charakteru.

Skóra wokół oczu jest niezwykle cienka i delikatna, dlatego bardzo ważna jest jej właściwa pielęgnacja. To zarazem obszar najbardziej narażony na wczesne powstawanie oznak starzenia. Można skutecznie zaradzić temu problemowi, stosując Power Patch.

Na czym to polega?

Power Patch to specjalne płatki kosmetyczne łączące zasadę działania płatków transdermalnych oraz układu mikroelektrycznego zlokalizowanego wewnątrz płatka. Układ zasilany jest baterią, która wytwarza prąd o natężeniu całkowicie bezpiecznym dla skóry. Prąd wywołuje zjawisko jontoforezy, zwiększając tym samym przepuszczalność rogowej warstwy naskórka. Substancje aktywne zawarte w preparacie wnikają w głąb skóry, by tam działać na rzecz poprawy jej kondycji.


W zabiegu wykorzystuje się preparat na bazie kwasu hialuronowego o właściwościach nawilżających, a także wyciągu z kasztanowca, redukującego cienie i worki pod oczami.

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail