Jesteś tu:Problemy skóry

Problemy skóry

Powodują świąd, ból, a także dyskomfort fizyczny oraz psychiczny. Problemy skóry mają różne podłoże, ale większość z nich da się zredukować za pomocą odpowiednio dobranych metod. Leczenie trądziku różowatego, usuwanie cieni pod oczami, usuwanie przebarwień oraz cellulitu, a także zabiegi dedykowane skórze naczyniowej, tłustej czy też dojrzałej - to wszystko znajdą Państwo w naszym gabinecie położonym w centrum Warszawy.

Leczenie trądziku różowatego, jak i młodzieńczego powinno przebiegać pod kontrolą lekarza dermatologa. Jednak terapię można wspomóc zabiegami medycyny estetycznej, które nie tylko pomogą zmniejszyć wykwity, ale także zniwelują ryzyko powstania blizn, jakie często zostawia po sobie trądzik.

Wiele osób boryka się z przebarwieniami skóry. Mogą mieć one wiele przyczyn jak np. nadmierna ekspozycja na promieniowanie słoneczne. Ryzyko powstania przebarwień zwiększa się u osób z chorobami wątroby, w ciąży, w okresie menopauzy, a także z zaburzeniami hormonalnymi. Nieestetyczne plamy bywają często powodem kompleksów oraz dyskomfortu psychicznego.

Dlatego warto postawić na zabiegi, które pomogą usunąć przebarwienia - mikrodermabrazja, Cosmelan czy też peelingi.

Skóra naczyniowa, a także dojrzała czy tłusta to problem, z jakim borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W takich przypadkach konieczna jest szczególna pielęgnacja dostosowana do typu cery. W przywróceniu równowagi mogą pomóc takie zabiegi jak peelingi, mikrodermabrazja, biostymulacja laserowa, fotoodmładzanie, mezoterapia i więcej.

Oferujemy również modelowanie sylwetki, a także usuwanie rozstępów oraz cellulitu.

 

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail