Jesteś tu:Zabiegi Twarzy

Zabiegi Twarzy

Medycyna estetyczna i kosmetyka oferują obecnie zabiegi takie jak laserowe usuwanie owłosienia i zamykanie naczynek a także procedury, do których wykonywania używany jest botox. Pozwalają one na poprawę wyglądu skóry oraz usunięcie ewentualnych niedoskonałości.

W naszym warszawskim Instytucie medycyny estetycznej i kosmetyki proponujemy Pacjentom między innymi możliwość skorzystania z laserowego zamykania naczynek. Takie rozwiązanie polecane jest osobom, które zauważają na swojej twarzy pojawiający się rumień bądź tzw. „pajączki". Laserowe zamykanie naczynek wykonuje się również w przypadku trądziku różowatego.

Nasza oferta obejmuje ponadto zabiegi przy użyciu kosmetyków Skeyndor Correctiv, które stanowią alternatywę dla botoxu. Wskazaniem do ich wykonania jest przesuszenie skóry, fotostarzenie oraz chronostarzenie. Efekty procedur przeprowadzonych z wykorzystaniem tych preparatów to między innymi minimalizacja zmarszczek, nawilżenie i poprawa elastyczności włókien kolagenowych oraz „efekt botoxu".


 

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail