Jesteś tu:Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

W Instytucie Estetycznym oferujemy szeroką gamę zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, zorientowanych na zahamowanie procesów starzenia się skóry i przywrócenie młodszego wyglądu. To nieinwazyjne metody, w których nowoczesne preparaty i urządzenia eliminują wszelkie wady oraz niedoskonałości ciała. Systematyczne korzystanie z naszych zabiegów przynosi zadowalające i długofalowe efekty. Zapraszamy na konsultacje z udziałem specjalistów Instytutu Estetycznego. Medycyna estetyczna to recepta na zachowanie młodego wyglądu.

 

Botox

Preparat BOTOX® to środek do błyskawicznej redukcji zmarszczek powstających w wyniku nadmiernej aktywności mięśni. Efekty widoczne są od razu i utrzymują się do sześciu miesięcy. Sam zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut.

Kwas hialuronowy

Głębokie zmarszczki można zlikwidować stosując wypełniacz w postaci kwasu hialuronowego. To substancja naturalnie występująca w organizmie, a więc w pełni bezpieczna. Efekty utrzymują się przez kilka miesięcy.

Powiększanie ust

Stosowany do wypełniania zmarszczek kwas hialuronowy doskonale sprawdza się w zabiegach powiększania ust. Wargi stają się pełniejsze i wygładzone, można też skorygować ich kształt poprzez np. uniesienie opadających kącików.

Modelowanie twarzy

Nowoczesne preparaty wolumetryczne pozwalają na modelowanie twarzy bez użycia skalpela. Doskonale integrują się z tkankami, wypełniając kości policzkowe oraz eliminując problem obwisłych policzków czy drugiego podbródka.

Peelingi medyczne

Specjalistyczne peelingi medyczne mają działanie przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające przebarwienia oraz spłycające rozstępy i blizny. To zaawansowana, nieinwazyjna metoda walki z trudnymi defektami cery i skóry całego ciała.

Usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu Wysoka moc lasera wnika do zgromadzonego pod skórą barwnika, gdzie zachodzi efekt fali uderzeniowej. Cząsteczki barwnika zostają rozbite i wydalone z organizmu. Zabieg działa na wszelkie rodzaje tatuażu.

Mezoterapia igłowa

Skuteczną regenerację cery zapewnia mezoterapia igłowa. Zabieg polega na ostrzykiwaniu cery odżywczymi koktajlami, dopasowanymi w zależności od wymagań cery. W skórze zachodzi zwiększona produkcja włókien kolagenowych.

Technologie

Pacjentom chcącym uniknąć nakłuć rekomendujemy nowoczesne technologie oparte na działaniu m.in. impulsów elektromagnetycznych, lasera biostymulującego czy światła wysokoenergetycznego. Ten sam efekt, bez użycia igieł.

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail