Jesteś tu:Zabiegi Twarzy » Peeling Ferulowy

Peeling Ferulowy

Zalety zabiegu

Ferulac Peel to kolejny peeling z rodziny peelingów nanotechnologicznych zwanych w skrócie peelingami nano. Najnowsza generacja tych zabiegów pozwala na działanie substancji czynnych w najgłębszych warstwach skóry - minimalnej wielkości cząstki peelingu wnikają bardzo głęboko przez co zabiegi działają ze znacznie większą mocą i agresją.

Ferulac Peel to innowacyjny, całkowicie nieinwazyjny sposób na skuteczne zwalczanie poważnych problemów dermatologicznych: łojotoku, mocnej wiotkości skory, nadmiernego wysuszenia czy przebarwień. Kas ferulowy, będący bazą tego niezwykłego peelingu działa w pewnym sensie dwupoziomowo: uelastycznia skórę i poprawia jej koloryt oraz ochrana ją przed niepożądanymi efektami działania promieni UV. ziała również przeciwzapalnie.

Efekty

Twoja skóra po przeprowadzeniu zabiegu ferulac zyska druga młodość: stanie się rozjaśniona, rozświetlona poprawi się znacząco jej elastyczność, jędrność i będzie wyglądała bardziej młodo niż kiedykolwiek.
Dodatkowo terapia Ferulac Peel sprawdza się znakomicie jako sposób na głębokie nawilżanie i normalizację pracy gruczołów łojowych. Jeżeli natomiast zmagacie się z problemem trądziku pospolitego - również możecie spodziewać się doskonałych efektów leczniczych po zastosowaniu Ferulac Peel.

Wskazania

- sucha pozbawiona jędrności skóra ze zmarszczkami,

- przebarwienia

- trądzik i  blizny potrądzikowe.

 

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail