Jesteś tu:Instytut

Instytut

Instytut Estetyczny jest gabinetem kosmetyki i medycyny estetycznej działającym na rynku od 2006 roku i dzięki Państwu cieszy się ogromnym zainteresowaniem.


Posiadamy szeroką gamę usług z zakresu profesjonalnej kosmetologii twarzy opartej na najwyższej jakości sprawdzonych preparatach oraz zaawansowanych technologicznie urządzeniach zabiegowych. Otrzymaliśmy m.in. wyróżnienie od Miesięcznika „Uroda"  w 2008 r. za wysoką jakość usług i obsługi klienta. Braliśmy udział w programach telewizyjnych m.in. TVP i CNBC. Ostatnio naszym gościem była Pani Mariola Bojarska - Ferenc, która testowała zabieg endermologii dla programu "Pytanie na śniadanie" TVP - emisja odbyła się w dniu 24.02.2010 r.

Oferta usług jest na bieżąco rozwijana, aby jak najlepiej dopasować ją do Państwa oczekiwań.

Osoby wykonujące zabiegi to kosmetyczki z wieloletnim doświadczeniem oraz kosmetolodzy po Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia (najlepsza szkoła wyższa w zakresie studiów kosmetologicznych w Polsce) oraz lekarze z wieloletnim doświadczeniem.


Obok profesjonalnych usług wykonujemy również bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy i ciała. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją na której określany jest program zabiegów oraz porady w zakresie pielęgnacji skóry w domu. Drodzy klienci, pamiętajmy, że uzyskanie odpowiednich efektów leczenia oparte jest na systematyczności i stosowaniu się do właściwych zaleceń. Pragniemy, aby dbanie o skórę było systematycznym procesem, dzięki czemu uda się uzyskać długofalowe i piękne efekty.

Wszystkim naszym klientom życzymy wiele piękna w codziennym życiu


.

.

 

 

 

.


Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail