Jesteś tu:Medycyna estetyczna » Technologie » Technologia LPG

Technologia LPG - Skuteczność i innowacyjność

Technikę Endermologia opatentowano we Francji w 1986 roku.

Aktualnie jest ona wykorzystywana dzięki spektakularnym efektom do zwalczania cellulitu, jak również znajduje doskonałe zastosowanie w: zmniejszaniu poduszeczek tłuszczowych, wspomaganiu leczenia blizn, przywarć, oparzeń, zwłóknień, rozstępów, żylaków i innych problemów rehabilitacyjno - dermatologicznych.

Metoda ta uzyskała potwierdzenie skuteczności działania od FDA jako jedyna w USA, a dodatkowo jako absolutnie nieinwazyjna, pobudzająca jedynie naturalne procesy w organizmie, jest aktualnie uznawana za numer 1 na całym świecie.

Technika wykonywania zabiegu opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie powoduje stworzenie fałdy skórnej, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem.

Newsletter

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o
nowościach z naszego Instytutu, prosimy o podanie adresu e-mail